pl
en

ZespółO nas

Od czego wszystko się zaczęło? Software House Element Zone narodził się przy realizacji swojego startupu. Przyświeca nam idea, że warto robić rzeczy tylko wtedy, gdy mają sens. Początek był intensywny. W ciągu kilku miesięcy firma stworzyła 2 świetne projekty (Evestor, Travpack). Kilku utalentowanych ludzi z różnymi doświadczeniami zawodowymi potrzebowało przyjaznego miejsca pracy. Miejsca które może dawać stały postęp i satysfakcję z programowania i projektowania. Zamiast szukać, zdecydowali się stworzyć takie magiczne miejsce.

Teraz jesteśmy tutaj i miło, że przeczytałeś Naszą krótką historię! Lubimy rzucać wyzwania trudnym projektom, to jest ekscytujące. Lubimy również ideę biznesową kreowaną przez startup, która sprawia, że nasz umysł działa. Zawsze staramy się pomagać w firmom rosnącym i rozwijającym się zwłaszcza organicznie. Zaufaj Nam, wyślij projekt i jeśli dojdziemy do porozumienia sprawimy, że każdy potencjalny klient pokocha twój projekt.

DołączPotrzebujemy

iOS Developer

Show moreApply

Graphic Designer

Show moreApply

 

 

Jaka jest twoja super moc?
Poznajmy się.


 

 

Dołącz do zespołu

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Element Zone Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.